
Магніт на холодильник "Венеціанська Маска"
- Готово до відправки
- Код: 28460
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (63) 350-86-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знамениті венеціанські магніти у вигляді масок, послужать прекрасним і стильним прикрасою будь-якого холодильника.
Ціна за один магніт.
Розміри: 4,5 х 3,5 х 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aroma |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Матеріал основи | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 65 ₴
